Author: N***a
Date:
Review: 非常顯色 很好用 粉很細
顏色: Sand
尺寸: 均碼
Price: HK$49.00
Original Price: HK$59.00
| Color | Camel |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Palette |
| 高度 | 6.1 cm |
| 長度 | 10.1 cm |
| 淨重 | 10 g |
| 寬度 | 1.7 cm |
| SKU | sb2409299998992911 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1361136 people said the quality is very good!
Author: N***a
Date:
Review: 非常顯色 很好用 粉很細
顏色: Sand
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: GIRLS, THIS IS THE HONEST REVIEW YOU’VE BEEN LOOKING FOR! 🌼 I was honestly impressed — the shades blend beautifully, so you can sculpt and bronze depending on your mood or skin tone. Plus, the highlight is such a nice touch — not so glittery, just a smooth glow that hits perfectly under light. Super buildable, easy to blend, and works well with both brushes and sponges.. If this helped you decide — please give it a like! Love yah 🫶🏻
顏色: Gingerbread
尺寸: 均碼
Author: m***s
Date:
Review: love it highlighter is the best!!!
顏色: Gingerbread
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: Its so beautiful i loved it so much, been using it.
顏色: Sand
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.